02188459453 - 09126729405 beigi@bimemelat2607.com

صدورارزان بیمه مسافرتی آلمان با 50% تخفیف ویژه در 5 دقیقه

در سال 1958 میلادی، کشورهای آلمان غربی، فرانسه، هلند، بلژیک و لوکزامبورگ به سبب توافقاتی که امضا کردند متعهد شدند که مرزهای میان این کشورها برداشته شود و در نتیجه امکان رفته و آمد بدون ویزا مهیا باشد. پس از آن بسیاری از کشورها هم به این پیمان پیوستند. در حال حاضر 26 کشور اتریش، بلژیک، چک، دانمارک، استونی، آلمان، فرانسه، فنلاند، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوگزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلوواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد و سوئیس عضو این پیمان هستند. دو کشور بریتانیا و ایرلند عضو دائم این اتحادیه نیستند. 

اگر می خواهید به خارج از کشور سفر نمایید باید آگاهی داشته باشید که داشتن بیمه مسافرتی جز الزامات سفر است. یکی از دلایل تهیه بیمه مسافرتی پوشش هزینه های درمان است. اما دلایل دیگر مانند مفقود شدن چمدان و یا حتی مدارک شخصی و سفر به قدری اهمیت دارد که شما را مجبور کند که بیمه مسافرتی تهیه نمایید. تهیه بیمه برای سفر به کشورهای حوزه شینگن شرایطی خاص دارد. برای آن که درباره بیمه مسافرتی شینگن بیشتر بدانید با بیمه ملت ما همراه باشید.

بیمه مسافرتی شینگن چیست؟
دانستید که یکی از موارد ضروری برای دریافت این ویزا بیمه مسافرتی است. همان طور که می دانید بیمه مسافرتی بیمه گذار را در مقابل تهدیدات احتمالی سفرهای خارجی در امان می دارد. با داشتن بیمه مسافرتی در مقابل حوادث احتمالی و یا حتی گم شدن چمدان و کیف مدارک خیالتان تا حد زیادی راحت و آسوده است. یکی از مزایای بیمه مسافرتی شینگن آن است که بر رویش نام کشور خاصی درج نمی شود و شما می توانید آن را در تمامی کشورهای این حوزه مورد استفاده قرار دهید.

دلایل داشتن بیمه مسافرتی شینگن

ممکن است هنگام سفر به کشورهای حوزه شینگن دچار مشکلات و بیماری هایی شوید که با توجه به هزینه های بالای درمان داشتن بیمه مسافرتی شینگن یک برگ برنده برای شما محسوب می شود. هزینه های درمان در کشورهایی مانند سوئد، آلمان، سوئیس، هلند، نروژ، لوکزامبورگ و … بسیار بالاست و برای سفر به این کشورها داشتن بیمه مسافرتی منطقی به نظر می رسد.

قیمت بیمه مسافرتی شینگن

برای ارائه بیمه مسافرتی شینگن، شرکت های بیمه ای مختلفی دست به کار شده اند؛ اما آنچه که برای روی قیمت بیمه مسافرتی تاثیر گذار است، عوامل زیر است: 

سن بیمه گذار

یکی از عوامل اصلی در تعیین قیمت بیمه مسافرتی، سن بیمه گذار است. به همین جهت هم شرکت های بیمه ای برای رده های سنی مختلف قیمت های متفاوتی را تعیین کرده اند. برای مثال برخی شرکت ها رده های سنی 0 تا 12 سال، 13 تا 65 سال، 66 تا 70 سال، 71 تا 75 سال، 76 تا 80 سال و 80 سال به بالا را مشخص کرده اند. بدیهی است که هر چه سن بیمه گذار بیشتر شود قیمت بیمه مسافرتی هم افزایش می یابد. البته تعدادی از شرکت های بیمه هستند که افراد بالای 80 را تحت پوششش بیمه قرار نمی دهند.

طول مدت سفر

مدت زمان اقامت شما در کشور مقصد هم بر روی قیمت بیمه مسافرتی تاثیر می گذارد. در این راستا هم طبقه بندی های مختلفی توسط شرکت های بیمه انجام گرفته است که از یک تا هفت روز آغاز و به یک سال منتهی می شود. آن چه که مشخص است این است که هر چه مدت اقامت شما در کشور مقصد افزایش یابد، هزینه پرداختی برای بیمه هم بیشتر می شود. 

سقف تعهدات

سقف تعهدات یکی از عوامل اصلی است که شرکت بیمه موظف به قبول آن در مقابل شخص بیمه گذار است. به عنوان مثال، بعضی از شرکت های بیمه، بیمه های مسافرتی شینگن تا سقف 50 هزار یورو را در نظر گرفته اند. این مطلب بدان معناست که شرکت بیمه کننده هزینه های درمانی بیمه گذار را تا سقف 50 هزار یورو متقبل می شود. البته نکته قابل توجه آن است که شخص بیمه گذار در این مورد باید به هدف و مقصد سفر خود هم توجه کند و با توجه به آن اقدام به انتخاب یک طرح مناسب نماید. 

طرح های مختلف

شرکت های ارائه دهنده بیمه مسافرتی، بیمه نامه های خود را در قالب طرح های مختلفی به مشتریان خود ارائه می دهند. در این طرح ها تعهدات متفاوتی به بیمه گذار ارائه می شود و همین امر در قیمت بیمه نامه تاثیر دارد. باید توجه داشته باشید که در بعضی از بیمه نامه های بلند مدت 6 ماهه و یک ساله شرط حداکثر مدت هر مسافرتی 92 روز است. در واقع از روز 93 به بعد بیمه نامه ها دیگر هیچ گونه اعتباری ندارند. به علاوه تخفیف هایی هم شامل کسانی که به شیوه گروهی با مقصد و مدت یکسان سفر می نمایند، می شود. 

موارد تحت پوششش بیمه مسافرتی شینگن

– پرداخت هزینه های درمانی، جراحی، داروخانه و بیمارستان جهت حوادث و بیماری هایی که در طول سفر بروز می نماید تا مبلغ 50 هزار یورو با فرانشیز 25 درصد یورو در هر خسارت.
– هزینه های فوریت های دندان پزشکی تا مبلغ 150 یورو با فرانشیز 20 در صد یورو در هر خسارت پرداخت می شود.
– پذیرش و انتقال پزشکی به نزدیک ترین بیمارستان و یا برگرداندن بیمار به کشور مبدا (ایران) تحت نظارت پزشکی.
– پرداخت هزینه های دعاوی حقوقی تا هزار یورو طبق شرایط بیمه نامه.
– راهنمایی و کمک رسانی در سرقت یا گم شدن مدارک مسافرتی.
– برگرداندن کودکان به ایران به سبب فوت و یا بستری شدن شخص بیمه شده.
– بازگرداندن جسد به ایران در صورت فوت شخص بیمه شده در طی مسافرت.
– پرداخت هزینه های بازگشت همراه به بالین بیمه شده بستری در بیمارستان.
– منتقل کردن پیام های سریع و اضطراری بیمه شده.
– بازگشت غیر قابل پیش بینی به سبب مسائل پزشکی یا بیماری یکی از بستگان بیمه شده در صورتی که قادر نباشد، از بلیط تهیه شده برای بازگشت استفاده نماید.
– فرستادن دارو از کشور مبدا (ایران) به کشوری که بیمه شده در آن بستری شده است.
– بازگرداندن بار مسافران در صورت گم شدن و یا اشتباه مسیر بار.
– در صورتی که مدارک مهم مسافرتی مانند گذرنامه، ویزا و…گم شود و یا به سرقت رود، ارائه اطلاعات لازم در مورد چگونگی کارهای قانونی برای آن ها به عهده شرکت بیمه است.
– پرداخت کردن هزینه های دیدار ضروری هر فرد به خواست بیمه گذار از کشور مبدا (ایران) شامل یک فقره بلیط دو طرفه و همچنین مخارج اقامت تا سقف حداکثر 60 یورو در روز و برای حداکثر 15 روز پیاپی. 


پاسخ دهید

ویجت متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

آخرین دیدگاه‌ها