02188459453 - 09126729405 beigi@bimemelat2607.com

پوشش های بیمه مسافرتی

۱) پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان خارج از کشور تا سقف ۵۰ هزار یورو وابسته به منطقه سفر
۲) جابجایی یا باز گرداندن بیمه شده به کشور در طول مدت سفر بر اثر بیماری یا حادثه
۳) پرداخت هزینه فوری دندانپزشکی تا سقف ۴۰۰ یورو
۴) بازگشت اعضای بلافصل خانواده همراه بیمه شده به کشور به علت فوت بیمه شدهیا بستری در بیمارستان بیش از ۱۰ روز
۵) بازگرداندن جسد متوفی
۶) حواله تضمین وجوه نقد تا سقف ۸۵۰ یورو
۷) هزینه ارسال دارو
۸) معاضدت حقوقی و هزینه دفاع قانونی در مقابل اشخاص ثالث تا سقف ۱۵۰۰ یورو
۹) جبران خسارت بار تحویلی به هواپیما به استثناء پول – جواهرات – کارتهای اعتباری و هر گونه سند تا سثق ۲۰۰ یورو
۱۰) جبران خسارت تاخیر در ورود بار همراه مسافر تا سقف ۲۵۰ یورو وابسته به منطقه سفر
۱۱) پوشش تاخیر در حرکت وسیله نقله تا سقف ۱۸۰ یورو
۱۲) راهنمایی و همکاری لازم در خصوص نحوه گزارش سرقت یا فقدان بار و ملزومات شخصی
۱۳) سفر اضطراری یکی از اعضاء خانواده به محل اقامت بیمه شده در صورتی که بیمه شده به علت حادثه یا بیماری مشمول این بیمه نامه بیش از ۱۰ روز در بیمارستان بستری گردد روزانه ۸۵ یورو و تا سقف ۸۵۰ یورو
۱۴) هزینه های جبران فقدان گذر نامه – گواهینامه رانندگی – و شناسنامه در خارج از کشور تا سقف ۲۰۰ یورو
۱۵) بازگشت اضطراری به کشور به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده
۱۶) فرانشیز ۲۵ یورو در هر خسارت میباشد
 چرا بیمه مسافرتی بخریم ؟

لازمه یک سفر خوب برنامه ریزی دقیق است اکثر ما قبل از سفر برنامه ریزی می کنیم  ، از خرید بلیط هواپیما و رزو هتل تا برنامه های داخل سفر ، اما همیشه همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود ، از کنسل شدن پرواز به علت تغییرات شرایط آب و هوایی تا مریضی یکی از اعضای خانواده ممکن است برنامه سفر شما را بهم بریزد .

تغییر برنامه سفر باعث ایجاد هزینه هایی زیادی می گردد و شما مجبور می شوید مقدار زیادی از پولی را که به سختی به دست آورده اید را به راحتی از دست بدهید .

البته این روی خوش حادثه است ، ممکن است شما یا یکی از اعضای خانواده شما نیاز به درمان فوری پیدا کنید و مجبور به مراجعه به مراکز درمانی و بیمارستانی شوید ، با توجه به اینکه معمولا مسافران پول نقد زیادی را همراه خود جا به جا نمی کنند و با توجه به هزینه های درمان در کشورهای خارجی و ارزش پایین پول کشور ما ، طبیعی است که شما پول کافی به همراه نداشته باشید ، در آن صورت تامین پول نقد در کشور غریب بسیار کار پیچیده و در بسیاری از موارد نشدنی است .

بنابراین ریسک بدون بیمه سفر کردن ، خصوصا به کشورهای خارجی را نپذیرید و با خرید بیمه مسافرتی سفر خود را تضمین نمائید .

بیمه های سافرتی دانشجویی

چنانچه تصمیم دارید جهت گرفتن ویزای تحصیلی خارج از کشور یا استفاده از فرصت مطالعاتی در یکی از مراکز علمی دنیا، به خارج از ایران سفر کنید، باید بدانید که اکثر سفارتخانه ­ها جهت بررسی مدارک شما ارائه بیمه­ نامه مسافرتی معتبر را الزامی می­ دانند.علاوه بر این تهیه بیمه مسافرتی به نفع خود دانشجویان است. زیرا ممکن است حادثه یا بیماری در طول سفر برای هر شخصی رخ دهد. بیمه‌نامه مسافرتی دانشجویی طیف وسیعی از خدمات درمانی و حوادث مربوط با سفر نظیر هزینه­ های بستری شدن در بیمارستان و معالجات پزشکی، انتقال بیمه‌شده به نزدیک‌ترین مرکز درمانی در اثر حادثه یا بیماری، پرداخت هزینه فوریت‌های دندانپزشکی، بازگرداندن جسد بیمه‌شده به ایران در صورت فوت وی در خارج از کشور، راهنمایی و کمک‌رسانی در صورت سرقت یا مفقود شدن مدارک و … را پرداخت می­ کند .

بیمه ملت با استفاده از بهترین و معتبر ترین شرکت امداد رسان دنیا یعنی شرکت رایز شوتز آلمان این امکان را به دانشجو میدهد تا بیمه نامه را با کمترین قیمت و بالاترین پوشش در بین تمامی شرکتهای بیمه در کشور ارائه نماید . پس با خرید این بیمه نامه علاوه بر امکان خرید بهترین و پائین ترین نرخ بیمه نامه خطرات ریسک را کاهش داده و با اطمینان بیمه نامه را آنلاین خریداری نمائید .

 

پاسخ دهید

ویجت متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

آخرین دیدگاه‌ها