02188459453 - 09126729405 beigi@bimemelat2607.com

صدور فوری بیمه مسافرتی ارزان قیمت

معمولا در زمان مسافرت خارج از کشور هزینه های بالایی برای همه ما ایجاد می شود که سعی می کنیم در هزینه های حاشیه ای سفر صرفه جویی نماییم

ولی زمانیکه نوبت به خرید بیمه مسافرتی خارج از کشور می رسد نباید به دنبال ارزانترین بیمه نامه باشیم تا با انتخاب اشتباه در زمان پرداخت خسارت به مشکل بخوریم.

نکات مهم

اگر شما به دنبال خرید بیمه مسافرتی ارزان باشید حتما شما درباره بیمه مسافرتی حرف و سخن فراوان شنیده اید ، در این مقاله سعی کرده ایم چند نکته مهم در مورد بیمه مسافرتی را بررسی کنیم تا آگاهانه  بتوانید بیمه مسافرتی خود را تهیه نماییم.

شاید برای برخی از مسافرت های کوتاه مدت هزینه این بیمه نامه به اندازه قیمت کرایه تاکسی یا خرید یک سوغاتی باشد.

که در مقایسه با پوشش های این بیمه نامه بسیار ناچیز است مانند هزینه کنسلی سفر ، تاخیر در سفر و یا گم کردن چمدان و … . ولی این چند نکته را مد نظر داشته باشید.

خوش بینی بیش از حد
– هیچ اتفاقی در سفر برای من نمی افتد .

همانطور که میدانید در سفر هر اتفاقی ممکنه که برایمان بیافتد ، با این که صد بار به خارج از کشور سفر داشته باشید و هیچ اتفاقی هم برای شما نیافتاده ، شاید این یک شانس است.

متاسفانه برخی مواقع شرایط و اتفاقات پیش بینی نشده پیش آید که همه برنامه سفر شما را به هم بریزد. مانند بیماری در سفر یا گم شده مدارک شناسایی و … .


-من بیمه مسافرتی دارم
شاید شما یک بیمه نامه درمانی تهیه کرده اید که شامل پوشش برا ی هزینه های خارج از کشور هم باشد

البته یادآوری این نکته بهتر است که بدانیم که بیمه های درمانی مانند بیمه تامین اجتماعی و بیمه نیروهای مسلح  فقط هزینه های درمان داخل کشور را پرداخت می کنند. پوشش درمانی فقط یک بخش از پوشش بیمه مسافرتی است،

اگر این  اتفاق را در نظر بگیرید که هتل  خود را  برای زمان سفرتان رزو کرده اید و لی به علت نامساعد بودن آب و هوا پرواز شما لغو شود ، این همه هزینه را می خواهید چگونه جبران کنید؟ که بیمه مسافرتی این پوشش ها را ارائه می کند.

-بیمه مسافرتی فقط برای افراد ماجراجو و ورزشکار مهم است!؟
داشتن بیمه مسافرتی برای افرادی که ورزش های ماجراجویانه مانند سنگ نوردی و یخنوردی و اسکی و …علاقه مند هستند ، بسیارمهم است.

ولی بیمه نامه مسافرتی  فقط برای این افراد نیست. خطرات در طی سفر برا ی همه افراد عادی هم ممکن است که اتفاق بیافتد و شاید هم افراد عادی در معرض خطرات بیشتری قرار بگیرند.

 اگر در سفر مریض شوید و مجبور باشید برای درمان چند روز در بیمارستان بستری شوید و باید یکی از اعضای خانوادتان کنارتان باشد همه هزینه های بستری و هزینه رفت و برگشت و اقامت همراهتان با بیمه مسافرتی پرداخت می شود.
-هزینه های درمان خارج از کشور ارزان است!؟
شاید هزینه های درمانی برای افراد بومی هر کشوری ارزان باشد ولی مطمئنا پرداخت هزینه درمان برای شما بسیار گران تمام می شود

وقتی مجبور باشید که هزینه های درمانی تان را به دلار و یا یورو پرداخت کنید. مخصوصا برای اتباع ایرانی که باید دلار و یورو را با قیمتی بسیار بالا تهیه و به نوعی تبدیل ارز کنند .

اگر قصد سفر به کشورهای خارجی را دارید خیالتان راحت باشد که این بیمه نامه همه هزینه های درمانی شما را پرداخت می کند. و در زمان حادثه دیگران این هزینه ها در سفر نباشد

اگر با همه  نکات گفته شده باز هم سوالاتی در ذهنتان در مورد بیمه مسافرتی دارید می توانید با کارشناسان بیمه ملت نمایندگی کد 2607 در میان بگذارید.

09126729405-88459453-88407005

پاسخ دهید

ویجت متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

آخرین دیدگاه‌ها