02188459453 - 09126729405 beigi@bimemelat2607.com

ارزانترین و کاملترین بیمه مسافرتی با پوشش کرونا

اگر تصمیم دارید به خارج از کشور سفر کنید(حتی یک سفر کوتاه مدت) بهتر است که بیمه مسافرتی مناسب را قبل از حرکت برای خود تهیه کنید. بیمه نامه مسافرتی شما بهتر است شامل پوشش های سلامت، حوادث و مشاوره بوده که به شما در پرداخت هزینه های گزافی چون بستری شدن یا هزینه های درمانی کمک کند. وقتی شما در حال سفر هستید، با اطمینان خاطر از این مسئله که کنسلی پرواز شما در برابر حوادثی چون وقفه های در حین سفر، از دست دادن چمدان ها و گم کردن مدارک بیمه شده باشد، این بیمه نامه مسافرتی است که شما را از هزینه های اضافی و اختلالات عمده حین سفر محافظت می کند.

شما می توانید بیمه مسافرتی را از طریق سایت بیمه ملت خریداری نمایید. صرف نظر از آنکه شما چگونه بیمه مسافرتی خود را خریداری می کنید، این امر که شما الزامات واجد الشرایط بودن ، مقررات ، شرایط ، محدودیتها و محرومیتها را کاملا درک کرده باشید بسیار مهم است.

مسافران عزیز می توانند با مراجعه به بخش خرید آنلاین بیمه مسافرتی طرح های مختلف بیمه نامه مسافرتی را مشاهده کرده و با مقایسه تعداد موارد پوشش و هزینه های تحت پوشش نسبت به خرید و صدور آنلاین بیمه مسافرتی کانادا اقدام نمایند.

بیمه نامه مسافرتی نسبت به نوع بیمه نامه و موارد تحت پوشش هزینه های بستری شدن در بیمارستان و معالجات پزشکی در سفر، انتقال بیمه شده به نزدیک ترین مرکز درمانی در اثر حادثه یا بیماری، پرداخت هزینه فوریت های دندانپزشکی، بازگرداندن جسد بیمه شده به ایران در صورت فوت وی در خارج از کشور، راهنمایی و کمک رسانی در صورت سرقت یا مفقود شدن مدارک و … را پرداخت می کند.

لازم به ذکر است که هم اکنون با توجه به شیوع بیماری کرونا شرکت بیمه ملتhttp://www.bememelat2607.com این بیماری نیز به لیست خدمات خود اضافه نموده است و مسافرین با خیال آسوده میتوانند بیمه نامه کامل خود را از این سایت دریافت نمایند .

شما می توانید بیمه مسافرتی خود را از بخش خرید آنلاین بیمه مسافرتی بصورت آنلاین خریداری کنید. در این بخش با انتخاب کشور مقصد بعنوان مقصد و با وارد کردن مدت سفر و تاریخ تولد لیست بیمه نامه های مختلف با پوشش های مختلف را مشاهده کنید. پس از بررسی تعداد آیتم های تحت پوشش و پوشش های بیمه نامه های مختلف، بیمه نامه مورد نظر را انتخاب کنید و با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز اقدام به خرید آنلاین بیمه نامه مسافرتی مورد نظر خود کنید. پس از پرداخت هزینه ی بیمه نامه بصورت آنلاین، بیمه نامه برای شما صادر شده و برای شما ایمیل می گردد، همچنین به شما امکان دانلود بیمه نامه بصورت فایل PDF داده می شود که می توانید بیمه نامه را پرینت کنید و در طول سفر به همراه داشته باشید.

پاسخ دهید

ویجت متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

آخرین دیدگاه‌ها