02188459453 - 09126729405 beigi@bimemelat2607.com
سامانه آنلاین صدور بیمه نامه مسافرتی
02188459453 - 09126729405 beigi@bimemelat2607.com
سامانه آنلاین صدور بیمه نامه مسافرتی

ارزانترین بیمه مسافرتی + خرید آنلاین

بیمه مسافرتی
بیمه مسافرتی

ارزانترین بیمه مسافرتی + خرید آنلاین : شرکت‌های بیمه قیمت‌های متفاوتی را برای طرح‌های بیمه خود تعیین کرده‌اند. قیمت بیمه مسافرتی با توجه به این فاکتورها تغییر می کند

: شرایط و پوشش های بیمه مسافرتی، سن مسافر، کشور مقصد و مدت سفر.

نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که شرایط بهتر و خدمات دهی بیشتر بیمه نامه باعث بالا رفتن قیمت‌ها می‌شود. در اینجا نگاهی به عوامل مؤثر بر قیمت بیمه مسافرتی می اندازیم.

سن بیمه گذار

شرکت‌های بیمه رده‌بندی‌های سنی برای بیمه گذاران خود تعریف کرده و مطابق آن به تعیین تعرفه های قیمت متفاوتی را ارائه کرده اند. اگرچه این رده بندی های سنی در شرکت های بیمه ای یکسان است، از نرخ یکسانی تبعیت نمی کند. رده های سنی تا ۱۲ سال، ۱۳ تا ۶۵ سال، ۶۶ تا ۷۵ سال، ۷۶ تا 90 سال برای بیمه گذار تعریف شده اند. با افزایش سن، قیمت بیمه مسافرتی برای بیمه گذار با توجه به ریسک سفر افزایش می یابد.

مدت زمان سفر

بسته به این‌که قرار است چه مدت را در سفر بگذرانید، قیمت بیمه مسافرتی شما فرق خواهد کرد. مدت زمانی که شرکت های بیمه برای بیمه نامه های مسافرتی خود در نظر گرفته اند، عبارت است از:
• 8 – ۱ روز
• ۱۵ – 9 روز
• ۲۳ – ۱۶ روز
• ۳۱ – ۲۴ روز
• ۴۵ – ۳۲ روز
• ۶۲ – ۴۶ روز
• ۹۲ – ۶۳ روز
• شش ماهه
• یکسال

فرانشیز بیمه مسافرتی

به این نکته دقت کنید که اگر بخواهید بیمه مسافرتی ارزان بخرید، یعنی پوشش های کمی را از بیمه دریافت خواهید کرد. بیمه ای که دارای سقف تعهدات پایین است، ممکن است در صورت بروز حادثه پوشش کافی را برای جبران خسارات نداشته باشد. فراموش نکنید که پرداخت خسارت بیمه های مسافرتی، با فرانشیز است. یعنی مبلغی را هم خودتان از جیب باید بپردازید.

 تقریبا همه شرکت‌های بیمه دارای فرانشیز ۲۵ یورویی هستند. فرانشیز مبلغی است که در زمان بروز حادثه و استفاده از پوشش‌های بیمه مسافرتی باید شما خودتان پرداخت کنید. در بیمه مسافرتی فرانشیز ۲۵ یورو است که در هر خسارت این مبلغ سهم خریدار بیمه نامه در خسارت است و مابقی خسارت را شرکت بیمه پرداخت می‌کند.

اگر می‌خواهید بیمه مسافرتی ارزان داشته باشید می‌توانید مدت سفرتان را طولانی نکنید و بیمه مسافرتی برای یک سفر کوتاه با سقف تعهدات پایین را بخرید. اما این نکته را هم به یاد داشته باشید که گاهی ارزان ترین بیمه مسافرتی ارائه شده از سوی برخی شرکت‌ها، به دلیل سقف تعهدات پایین و پوشش دهی ضعیف کشورهای جهان است.

سقف تعهدات بیمه مسافرتی

شرکت‌های بیمه سقف مشخصی را برای پرداخت خسارت در هر کدام از موارد تحت پوشش خود در نظر گرفته‌اند.

اگر طی سفر نیاز به استفاده از بیمه نامه‌تان داشته باشید، شرکت‌های بیمه حداکثر تا همان مقدار به شما خسارت پرداخت می‌کنند. سقف تعهدات این بیمه می‌تواند ۱۰ هزار یورو، ۳۰ هزار یورو ، ۵۰ هزار یورو 60 هزار یورو در شرکت‌های مختلف و برای مناطق مختلف باشد.

برای مثال اگر بیمه مسافرتی با سقف تعهد دندانپزشکی ۴۰۰ یورو را بخرید، در صورت نیاز به استفاده از این پوشش حداکثر ۴۰۰ یورو دریافت خواهید کرد و مابقی را خودتان باید پرداخت کنید. بنابراین هر چه سقف تعهد کمتری را انتخاب کنید، قیمت بیمه مسافرتی ارزان تر خواهد شد و حق بیمه کمتری پرداخت خواهید کردولی پوششهای کمتری را دریافت خواهید کرد .

شرکت بیمه ملت با دو کمک رسان بین المللی رمد و سوئیس اسیست همکاری میکند و خدمات دهی کامل همراه با ارزانترین نرخ را برای مشتریان فراهم میکند .

09126729407

88459453

88407005 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس حاصل نمائید .

پاسخ دهید